fbpx

Як вибрати стовпчики для огорожі

бетонные столбики для ограждений

МІЦНИЙ БЕТОН

ЗАЛІЗНИЙ КАРКАС

БЕЗ ДЕФЕКТІВ

ОПЛАТА ПО ФАКТУ

ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО

БЕТОННИЙ СТОВПЧИК

65 грн*

тел.: +380684204591


Як вибрати стовпчики для огорожі. На що звернути увагу?

Якщо ви вирішили встановити недорогий паркан, то перед вами постає питання: як вибрати бетонні стовпчики для огорожі?

Cтовпчики – важливий елемент огорожі і основа для забору, саме він несе на собі навантаження всієї конструкції. Ринок пропонує різні види огороджень, але один з бюджетних і найнадійніших – паркан з бетонного стовпчика і сітки рабиці.

Ринок пропонує два варіанти стовпчиків: новий стовпчик і б/у стовп для огорож. Величезний цінової рознос вибиває покупця з колії і вводить в оману що можна купити бетонний стовп недорого. На що орієнтуватися, чому довіряти і як зробити вигідне вкладення коштів пересічному покупцеві? Як вибрати стовпчик, щоб огорожа служило не один десяток років і було доступно за ціною? Ми відповімо на ці питання не переконаннями, а надамо сухі факти за технологією виробництва, і Ви самостійно зробите вибір.

Як вибрати бетонні стовпчики для огорожі   Як вибрати бетонні стовпчики для огорожі

Особливості виробництва виноградних стовпчиків для огорож

Найважливішим критерієм стовпчиків є виробництво з чітким дотриманням ГОСТу 25598-83, СРСР. Основою такого стовпа служить металевий каркас з 4 прутів діаметром 5 мм. Конструкція фіксується в трьох місцях зваркою, щоб вона могла витримати кілька десятків років навантаження важкої лози разом з плодом і суворі зимові умови: сніг, мороз, дощі, сонце. Металлооснову закладають в форму і заливають бетоном. Для виготовлення бетону використовується морозостійкий цемент, щебінь і пісок. Низький вміст води гарантує високу морозостійкість бетону. Далі стовпчики вистоювали 28 днів (влітку, і довше в холодний період), щоб бетон набрав міцності. Готовий бетонний стовпчик важить 38 кг, такий стовпчик справно виконуватиме свою функцію не один десяток років, витримуючи великі навантаження і перепади температур.

Кожна партія продукції повинна проходити випробування на міцність по стисненню, морозостійкість і водонепроникність.

Виготовлення бетонних стовпів вимагає не тільки якісних матеріалів, спеціального обладнання, але і тривалості, а значить наявності великих складів. Якщо продукція не вистоїться певний час, то бетон почне кришитися, а стовпчики лопатися при перших же морозах і рясних опадах.

Як вибрати бетонні стовпчики для огорожі

Як виробляються нові бетонні стовпи для огорожі

В основі виробництва той же метод вібролиття і компоненти, проте питання дотримання технологій залишається відкритим, так як немає чітких ГОСТів і норм, є ТУ (Технічні Умови), які виробник сам встановлює, керуючись запропонованими рекомендаціями.

Яким чином звичайний покупець може перевірити якість бетонного стовпчика до покупки? Відповідь напрошується очевидний – ніяк. Відсутність встановлених норм призвело до втрати орієнтації, є тільки надія на відповідальність виробника. Але якщо порівняти вартість готового стовпчики з цінами на компоненти, то невідповідності породжують неясність і питання.

При виборі нового бетонного стовпчика, запитайте продавця скільки важить одна одиниця. Але і вага не завжди є показником міцності, адже якщо стержні не утворюють єдиний міцний каркас, наприклад, вони не закріплені, то стержні свою функцію надійної опори виконують частково. Отже, такий стовпчик довгий час служити не буде.

Купуючи дешевий стовпчик, варто задуматися, а яка ж собівартість самого стовпчика: скільки коштує якісний метал і морозостійкий цемент, а якщо врахувати енергоресурси і трудовитрати, не кажучи вже про наявність якісного обладнання, цехів?

Чи може якісний новий бетонний стовпчик коштувати близько 100 грн?

Можливо прийде думка, що для виробництва закуповуються матеріали великими партіями, а це значить і ціни нижчі. Але в цьому випадку матеріали повинні коштувати практично копійки, адже підприємство має отримувати і прибуток. Якщо підійти до цього питання логічно і розсудливо, то негативна відповідь прийде сама собою, і без знання будь-яких технічних тонкощів.

Бетонні стовпи – для чого ще потрібні

Крім створення огорожі, бетонні стовпи використовуються в якості шпалер в сільському господарстві. Фермери використовують стовпи для:

 • інтенсивних садів;
 • винограду;
 • малинників.

Залізобетонні стовпи повинні витримують велике навантаження чагарників, дерев, натяжку шпалерного дроту.

Як вибрати бетонні стовпчики для огорожі в Україні

Хочете купити якісний бетонний стовп ціна якого доступна для Вас? Зателефонуйте нашим менеджерам, і вони запропонують Вам найкращу ціну на виноградний бетонний стовпчик б / у. Ми не обіцяємо найнижчу ціну, так як в першу чергу стежимо за якістю продукції і дорожимо своєю репутацією. У нас Ви можете купити бетонний стовпчик б / у у відмінному стані.

Наші переваги, або чому варто купити бетонний стовпчик у нас

 • Великий досвід роботи: працюємо більше 10 років в даному сегменті.
 • Працюємо на результат і без передоплати: клієнт оплачує замовлення на місці після огляду і схвалення.
 • Безкоштовна оперативна доставка по Україні: доставляємо у зручний для Вас час.
 • Продукцію можна подивитися до відвантаження: менеджери висилають фото, відео стовпчиків, які отримує клієнт.
 • Знижки на оптові замовлення: чим більше обсяг товару, тим більша знижка.
 • Наявність представництв по всій Україні.
 • Зручна форма оплати: карта, готівка.

Звертайтеся, ми завжди Вам раді, і допоможемо купити стовпчик б/у недорого. У нас є склади, практично, в усіх обласних центрах України.

ЗАМОВИТИ

Для змовлення або консультації зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом або заповніть форму нижче!  Call Now Button