fbpx

Як встановити колючий дріт двухосновний

колючий дріт своя загорожа

У наш неспокійний час краще убезпечити свою територію від несанкціонованих проникнень і встановити захист на огорожу у вигляді колючого дроту. Найнадійніший колючий дріт – це двухосновна, оцинкована колючка. Дві сталеві нитки із закріпленими на ній загостреними шипами дадуть гарантію, що на територію ніхто не забереться. Такий колючий дріт використовується для огородження будинків, підприємств і ферм. Такий захист дуже надійний, недорогий і легкий в установці.
Є інший варіант колючого дроту – це стрічковий колючий дріт. Така металева стрічка дуже м’яка, її можна розрізати ножицями. Навіть при установці на тверду основу таку колючку легко зняти. Для підвищення міцності є багато нюансів при її установці.
Ще один вид колючого дроту – «Єгоза». Вона краще стрічкової колючки, має оцинкування, але все ж поступається по міцності двоосновному.

Производство колючей проволоки

Колючий дріт виготовляється з металевої термічно обробленого оцинкованого дроту. За своїми властивостями він жорсткий і витримує без руйнування не менше п’яти перегинів. Саме виробництво відбувається на спеціальному верстаті автоматі, який скручує два дроти між собою і накручує шипи через кожні 10-12 см. Намотка проводиться на бухти. Середня кількість дроту в такий бухті – 330 м.

Монтаж колючого дроту на паркан

Перш за все потурбуйтеся про техніку безпеки, захистіть руки. Огорожа може робитися плоскою або ж об’ємною.
При плоскій установці колючку просто натягують від стовпа до стовпа. Кріплення до стовпів може проводиться дротом, скобами, або цвяхами, якщо це дерев’яні опори.

При об’ємному монтажі колючий дріт намотується витками на жорстку основу у вигляді все тієї ж колючки, натягнутої в дві нитки. Нитки колючого дроту натягують на спеціальні кронштейни, заздалегідь встановлені по периметру паркану.

 

ЗАМОВИТИ

Для змовлення або консультації зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом або заповніть форму нижче!    Call Now Button