fbpx

Стовпчики для огорожі

столбики для забора

Види, переваги, особливості монтажу

За допомогою масивних парканів люди захищають своє приватне життя від сторонніх очей. Якісний паркан допомагає вберегти майно або урожай, а також надає закінченість ділянці. Але існують і декоративні огорожі, покликані якомога вигідніше продемонструвати будівлі і дизайн ландшафту. У будь-якому випадку, для монтажу огорожі необхідні надійні стовпчики для огорожі. З опорами потрібно визначитися ще на етапі планування огорожі, а для цього слід вивчити всі можливі варіанти стовпчиків.

Стовпчики для огорожіЯкими повинні бути стовпчики для огорожі?

В першу чергу, важлива здатність опор витримувати максимальні навантаження. Ця особливість безпосередньо залежить від таких факторів:

  • Кліматичні умови, геологічні показники місцевості. Також важливі геодезичні параметри. Адже як природні явища у вигляді дощів або вітрів, так і ймовірність близькості грунтових вод можуть впливати на стійкість паркану. Важливо звертати увагу і на те, що грунт може осідати і не завжди стійка до промерзання. Всі ці фактори необхідно враховувати, визначаючись з формою, матеріалом і розміром стовпів;
  • Вага секцій паркану, який повинен бути не більше гранично допустимого. Виходячи з ваги конструкції, розраховують відстань між опорами і визначають висоту огорожі;
    Місцезнаходження огорожі, а також необхідність розміщення воріт, хвірток або дверей.

Крім того, опори для забору повинні бути міцними, універсальними і надійними. Вибираючи стовпчики, потрібно враховувати і те, як вони поєднуються з матеріалом, який буде використовуватися для забору. Більш того, вже при покупці стовпчиків потрібно переконатися в можливості використання різних кріплень (при цьому ми настійно рекомендуємо уникати зварювання).

Стовпчики для огорожі: види і їх особливості

Опори для огорож класифікують залежно від матеріалу огорожі. Всі вони мають свої показники стійкості, відрізняються за ціною і довговічності. Нижче розглянемо найбільш популярні матеріали, з яких роблять стовпчики.

Металеві опори

Стовпчики з металу можуть бути представленими у вигляді труби або профілю. Комплектація в більшості випадків передбачає наявність наголов’я, наконечників, заглушок і планок для фіксації. Такі опори можуть мати різну товщину, яка залежить від розміру поперечного перерізу. Форма також може відрізнятися – є круглі, квадратні і прямокутні стовпи. За допомогою найтонших стійок (5 см) створюють огорожі з використанням сітки-рабиці або іншого листового матеріалу. Опори, які мають товщину до 10 см використовуються для монтажу кованих парканів.

Опори з каменю

Для виготовлення таких стовпчиків найчастіше використовують штучний камінь. Це можуть бути цеглини, шлакоблоки або піноблоки. Але не менш міцні і опори з натурального каменю (галька, піщаник, доломіт). При виборі каменю потрібно поцікавитися його поверхнею і показником міцності. Для зміцнення таких стійок всередину вставляють стрижні з металу.

Викладення природних каменів проводиться тільки на зовнішньому шарі.

Дерев’яні стовпи

При виборі брусів або колод потрібно враховувати ступінь просушування, так як для сирого дерева характерні розшарування, цвіль і навіть гниття. Природно, що стовпи з сухої деревини служать набагато довше.

Також на показник міцності може вплинути наявність сучків і ділянок, пошкоджених комахами. Ми рекомендуємо вибирати опори з дуба, берези, модрини або сосни.

Залізобетонні опори

В основі таких стовпів використовується бетон, армований за допомогою залізного профілю. Такі стійки бувають двох видів:

  • монолітні;
  • Збірні.

Деталі збірних конструкцій з’єднують безпосередньо на місці перед установкою.

Стовпи з азбесту

Такі опори є найдоступнішими за ціною. Також в асортименті сучасних виробників присутні азбестоцементні стійки.

Азбестові стовпи представляють собою круглі порожнисті труби. Їх внутрішній діаметр дорівнює 10 см. Показник товщини – 1 см. При монтажі подібних стовпів використовуються спеціальні заглушки, які не пропускають воду.

Пластикові стовпчики для огорожі

Цей варіант, що не володіє високою міцністю, найчастіше використовується для створення пікс-панелей, які використовуються у зовнішньому шарі опор. Їх кріплять на металеві стійки з профілю.

Де купити опори для забору?

Придбати якісні опори для огорож можна на нашому сайті «Своя загорожа». Крім того, профільні фахівці завжди дадуть консультацію, яка допоможе вибрати стовпчики для кожного конкретного випадку.

ЗАМОВИТИ

Для змовлення або консультації зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом або заповніть форму нижче!    Call Now Button