fbpx

Виготовлення залізобетонних стовпчиків

Изготовление железобетонных столбиков

Виготовлення залізобетонних стовпчиків для огорожі території господарських угідь, полів, приватної території, дворів. Таке огородження вигідно, надійно, економно і прослужить дуже довго. Армований бетонний стовпчик для паркану не гниє, не іржавіє, не вимагає догляду, його НЕ зріжуть металошукачі. Крім того, бетонні стовпчики застосовуються для виготовлення шпалер в саду під дерева і чагарники. Тому бетонні стовпи користуються великою популярністю в приватному домоволодінні, на підприємствах, у фермерів. Ринок рясніє різними пропозиціями: нові якісні бетонні стовпи, стовпчики бетонні б / у, недорогі бетонні стовпчики. Для того щоб купити якісний бетонний стовп, який буде служити довго, необхідно знати як правильно вибирати залізобетонні стовпи, а для цього пропонуємо розібратися в технології виробництва стовпчиків для забору.

Виготовлення залізобетонних стовпчиків

Види, технології виробництва залізобетонних стовпчиків

В основі виробництва залізобетонних стовпчиків – технологія вібролиття доповнена різними спец.процессамі. Промислове виготовлення залізобетонних стовпів вимагає наявності дорогого обладнання, складів і тривалого часу.

Виробництво залізобетонних стовпчиків починається з підготовки бетону. Для приготування якісного бетону використовується портландцемент, щебінь і пісок, густота розчину не менше 28%.

  • Використовуваний портландцемент повинен бути I або II групи ефективності при пропарюванні.
  • Щебінь гранітний марки 800 і більше, розміром 5-10 мм.
  • Пісок річковий просіяний крупності 2,0 Мк, допускається вміст глинистих частинок не більше 3%.
  • Пластифицирующие добавки;
  • Вода чиста.

Бетон для стовпчиків повинен бути не нижче марки М300 (В25). Якщо у виробництві використовується цемент М400, то співвідношення цементу / піску / щебеню 1 / 1,9 / 3,7 одиниць. Для збільшення якості бетонних стовпів збільшується співвідношення цементу. Суворе дотримання пропорцій – запорука приготування якісного бетону, тому на виробництві чітко дотримуються встановлених норм.

Основа бетонного стовпа – залізний каркас, він виготовляється з дроту Вр-1, діаметром від 5 мм. Чотири залізних прута фіксуються дротом і зварюються в 3-4 місцях, в залежності від висоти бетонного стовпчика.

Виготовлення залізобетонних стовпчиків

Бетонний стовпчик виготовляється в спеціальній формі, після того як форма наповнена всіма компонентами, вона відправляється на вібростіл, де відбувається ущільнення бетону. Вібростіл – спеціальне обладнання для виробництва бетонних виробів, завдяки утрамбовиванія бетону виріб стає більш якісним, може добре переносити зовнішні навантаження.

Наступний етап – пропарювання залізобетонних стовпів. Цей етап дозволяє заощадити час сушки бетонного вироби, так як повний цикл для висихання бетонних стовпчиків повинен тривати 28 днів. Тепловологісна обробка відбувається в спеціальних пропарювальних камерах, де по черзі збільшується і зменшується температура впливу на готову продукцію. Після пропарювання готову продукцію витягують з форм і складають на складах.

Вібролиття залізобетонних стовпів – трудомісткий і дорогий процес, тому що потрібно не тільки використання якісних матеріалів, але і наявність дорогого устаткування для виробництва виноградних стовпчиків: велика кількість форм для лиття, вибростол, пропарювальна камера, спеціальний зварювальний апарат, бетонозмішувачі, вібросито і ін.

Виробництво бетонних стовпчиків своїми руками

Багато умільців пристосувалися виробляти бетонні стовпи своїми руками в домашніх умовах. По домашньому виробництві стовпів є безліч статей і відео, але ніхто не розкриває факт якості стовпа, його термін придатності при такому “виробництві”. Техніка і норми виробництва бетонних виробів нівелюється, хоча кожна партія бетонної продукції повинна проходити випробування на міцність і видаватися паспорт про термін служби бетонного стовпа.

виготовлення залізобетонних стовпчиків

Беручись за виготовлення бетонного стовпа своїми руками важливо розуміти, що неможливо самостійно створити необхідні технічні умови, щоб зробити якісний стовп. Так, можна створити наближені, але це потребує багато зусиль, часу і фінансів, але ніяк не економію, що позиціонується при такому вигляді виготовлення бетонних стовпів. Можна піти прикладів героїв з YouTube і упустити важливі етапи вібрації, зварювання металевого каркаса. Але скільки прослужить такий стовпчик? І чи не вийде так, що витративши фінанси, час, зусилля на самостійне виготовлення стовпів, через якийсь час доведеться витрачатися і на покупку нових, так як домашні бетонні стовпи не зможуть прослужити довго.

Також важливо розуміти, що в домашніх умовах бетонна продукція повинна буде сохнути 28 днів, її потрібно буде регулярно бризкати водою, щоб бетон набрав фортеці. Визрівати вона повинна на ідеально рівній поверхні в прохолодному місці.

До нас не раз звертаються клієнти, які вирішили самостійно зробити бетонний стовп, але виготовивши 10-15 стовпів за місяць, вони розчаровуються результатом, шкодують про витрачені зусилля, часу, грошей, і бажають купити залізобетонний стовп недорого хорошої якості.

Для виготовлення бетонних стовпчиків в домашніх умовах використовують підручні засоби для виготовлення форм: фанера, дошки, які покриваються плівкою для створення гладкої поверхні. Дану форму заповнюють на 40% розчином, закладають залізні прути, потім додають ще 40% розчину закладають наступну пару прутів і потім заповнюють форму бетонним розчином доверху. Коли розчин затвердіє виробляють розпалубку і чекають деякий час, щоб бетон набрав міцності.

Виготовлення залізобетонних стовпчиків: недоліки та переваги технологій

Кожна технологія виробництва бетонних виробів має свої плюси і мінуси. Для споживача важливо розуміти наскільки якісною може бути готова продукція, щоб покупка залізобетонних стовпів не розчарувала після перших років експлуатації.

Армовані бетонні стовпи, вироблені на ЖБК мають паспорт якості, продукція проходить випробування і отримує відповідний висновок. Ця продукція не може бути дешевою, так як її собівартість передбачає наявність дорогого устаткування. Крім того, ВТК виписує висновок про якість на підставі випробувань, відповідно продукція повинна бути якісною. Якщо, звичайно, компанія надає таку документацію. Існує безліч невеликих кустарних виробництв, де продукція виготовляється вручну з мінімальним використанням обладнання, без дотримання технологій. Такі бетонні стовпи дешевше, але і термін служби у них значно менше.

Про достоїнства домашнього виробництва бетонної продукції годі й казати, так як наскільки якісною буде продукція неможливо судити. Природно, така продукція буде дешевше, але вона вимагає значних зусиль, умінь і пристосувань.

Види складів бетонної суміші, каркасів

Виготовлення залізобетонних стовпчиків

Бетон – важливий компонент бетонного стовпчика, від того наскільки він буде якісним залежить термін експлуатації виробу. Активні складові бетону – цемент і вода. Залежно від щільності, виду в’яжучого речовини і призначення виділяють різні види бетону.

По щільності бетони діляться на особливо важкі, важкі, легкі, особливо легкі. В бетонні суміші особливо важких бетонів додається металевий елемент: стружки, тирса, окалини, залізна руда. Даний бетон застосовується для будівництва атомних електростанцій, він виконує захисну функцію від радіації. Найпоширенішим є важкий бетон, він застосовується в будівництві несучих конструкцій і споруд. У цьому випадку крім цементу і піску використовується щебінь. Важкий бетон використовується і у виробництві бетонних стовпчиків. Легкий бетон заповнюється керамзитом, шлаком тощо. Особливо легкий бетон використовується для виробництва газоблоків, піноблоків. Це спеціальна суміш, в якому заповнювачем виступає повітря.

По виду в’яжучого речовини існують цементні, силікатні, гіпсові, шлаколужні, полімербетон, полімерцементні і спеціальні. Найпоширеніші – цементні бетони, в основному вони готуються з портландцементу.

Залежно від призначення бетони можуть бути звичайними, гідротехнічними (наприклад, дорожній бетон для тротуарів, аеродромів та ін.), Спеціального призначення (термостійкий, кислотостойкий та ін.)

Металевий каркас – основна частина залізобетонного стовпчика, він бере на себе основне навантаження, найпоширенішим є прямокутна і квадратна форма, дуже красиво виглядає круглі і напівкруглі стовпчики. Також є шестикутні форми стовпів, однак вони вимагають особливого залізного каркасу, а значить, більш дороги.

Види форм для виготовлення залізобетонних стовпчиків

Виробники пропонують різні форми для виготовлення бетонних стовпів, вони відрізняються за формою: прямокутні, квадратні, круглі, багатокутні. За матеріалом:

  • Поліуретанові. Жорсткі і міцні форми, вони досить дорогі, але тривалі в експлуатації, при їх використанні відсоток браку досить високий.
  • ПВХ-форми. Вони тривалі в експлуатації, відрізняються низьким відсотком браку продукції.
  • Пластик АБС. Найпоширеніші форми для виробництва бетонних стовпів. Вони міцні, довговічні, невибагливі і мінімізують кількість браку.

Найпоширеніші форми – з пластика АБС і ПВХ, це обумовлюється низькою вартістю і тривалим терміном експлуатації.

Купити залізобетонні стовпчики б/у для забору

Виготовлення залізобетонних стовпчиків вимагає чималих вкладень, знань, досвіду і зусиль. Ми пропонуємо купити бетонні стовпи бу, вироблені за ГОСТом СРСР. Це міцні стовпи з морозостійкого бетону з металевим каркасом. Чітке дотримання технологій виробництва гарантує тривалий термін експлуатації. Якщо Ви хочете купити бетонні стовпи недорого, бу стовпи бетонні – кращий варіант, Вам не доведеться платити дорого, як за нові, але при цьому Ви отримаєте якісні стовпи, які прослужать не один десяток років. Ці стовпи перевірені часом і технологією виробництва.

Зателефонуйте нашим менеджерам, вони дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть купити бетонні стовпи б / у недорого в Україні.

+380684204591


ЗАМОВИТИ

Для змовлення або консультації зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом або заповніть форму нижче!    Call Now Button