fbpx

Виноградні стовпчики

столбики для винограда

МІЦНИЙ БЕТОН

ЗАЛІЗНИЙ КАРКАС

БЕЗ ДЕФЕКТІВ

ОПЛАТА ПО ФАКТУ

ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО

ВИНОГРАДНИЙ СТОВПЧИК

65 грн*

тел.: +380684204591


Виноградні стовпчики. Застосування

Виноградні стовпчики отримали широке застосування в побуті. Сьогодні їх використовують не завжди за призначенням. Спочатку при СРСР вони виконували функцію шпалер для підв’язки рослин. Але надалі стовпи стали відмінною опорою для різних огороджень, кілків під дерева і кущі ягідників. І це не дивно. Виноградні стовпчики витримують великі навантаження за рахунок технології виробництва. Всі матеріали для виготовлення стовпів проходили випробування на відповідність ДСТУ.

Виготовлялися стовпчики з важкого бетону. Усередині стовпчика в якості напруженої арматури стійок передбачен дріт підвищеної міцності класу VR-II діаметром 5 мм. Морозостійкість бетону Мрз 100, водонепроникність W4.

виноградні стовпчики

Як опори так само можна використовувати дерев’яні стовпи. Але вони не довговічні, так як гниють під впливом вологи і в них селяться різні комахи. Ще один варіант – це металеві стовпчики, які схильні до корозії і на них не рідко полюють металошукачі. Тому перевага бетонних виноградних стовпчиків очевидна.

Виноградні стовпчики бувають двох видів – квадратні і напівкруглі. Квадратні стовпи – перетин 9 на 9 см, висота 220 см і 240 см, один кінець загострений другий рівний. Напівкруглі стовпчики – перетин 8 на 9 см, висота 240 см.

Напівкруглі виноградні стовпчики

виноградні стовпчики

Квадратні виноградні стовпчики

виноградні стовпчики

Ще одна назва виноградних стовпчиків, яку ви можете почути або зустріти на просторах інтернету – виноградні шпалери або шпалерні стовпчики.

Виноградні стовпчики – це універсальні опори

Ви можете встановлювати на стовпи такі види огороджень, як сітка рабиця, сітка козачка, паркан з профнастилу, огородження з колючого дроту, деякі види секційних і бетонних огорож.

Так само за рахунок своєї надійності і довговічності стовпи дають можливість використовувати їх у багатьох областях сільського господарства. Знаходять своє застосування в будівництві та в побуті.

У садівництві стійкість виноградних стовпчиків дозволяє вистояти при роботі з автоматичним обладнанням зі збору врожаю.

Властивості бетону в ГОСТ стовпчиках таке, що дозволяє витримати жорсткі механічні навантаження, такі як натяжка дроту із зусиллям. Бетон нового зразка не має таких властивостей і буде кришитися. А також вони витримують вагу важкої лози з виноградом або плодового дерева, що вже говорити про вагу огорожі.

Враховуйте всі ці фактори при виборі стовпчиків і вдалих вам покупок!

+380684204591


 

ЗАМОВИТИ

Для змовлення або консультації зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом або заповніть форму нижче!    Call Now Button