БЕТОННІ СТОВПЧИКИ ДЛЯ ЗАБОРУ

МІЦНИЙ БЕТОН

ЗАЛІЗНИЙ КАРКАС

БЕЗ ДЕФЕКТІВ

ОПЛАТА ПО ФАКТУ

ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО

БЕТОННИЙ СТОВПЧИК

65 грн*


тел.: +380684204591

Бетонні стовпчики для забору б/у

 • Висота стовпчиків 240 і 220 см
 • Ширина 8 на 8 см
 • Відлиті в заводських умовах по ГОСТу 25598-83
 • Стовпи армовані чотирма прутами по 6 мм
 • Якість бетону М350

ВАЖЛИВА особливість якісного бетону – міцність набирається з плином часу!

Сонце, дощ і роки перетворюють бетон в граніт. Стовп б/в – це показник міцності і якості! Ми реалізуємо бетонні стовпчики для огорожі б/в, які служать відмінною альтернативою новим, а в більшості випадків найкращим варіантом. Такі опори мають безліч переваг перед дерев’яними кілками та металевими опорами – вони не гниють і не схильні до корозії. Широко застосовуються в усіх сферах фермерства, садівництва і домоводства.

Бетонні стовпчики для забору з сітки рабиці

Можна використовувати стовпи і сітку, що б захистити досить велику ділянку землі, сад, город за короткий час і при цьому не витрачати на це багато ресурсів. При правильній установці в грунт така огорожа не просяде і не покіс. Детальніше про встановлення бетонних стовпчиків читайте в статті.

Такий паркан не затінює рослини, а в якості огорожі для тварин залишається хороша видимість. Такі огорожі дозволяють чітко зонувати територію і зберігати цілісність всього, що є в господарстві. Сітка ідеально перешкоджає проникненню на ділянки сторонніх людей і диких тварин. Крім того, вона дозволяє створювати враження ідеального порядку – огороджені городи і сади виглядають досить презентабельно.

Стовпи досить надійні і можуть прослужити багато років без додаткового догляду.

Якщо обраний якісний стовп, рабиця буде ефективно виконувати свої функції. На відміну від повноцінних капітальних парканів, конструкції з рабиці монтуються в короткі терміни, а монтажні роботи не вимагають надмірних зусиль. Крім того, важливо перерахувати й інші плюси бетонних стовпів:

 • Надійність конструкції – бетон може прослужити кілька десятиліть;
 • Простота установки – не потрібно залучати профільних фахівців для створення огорожі;
 • Прийнятна вартість – бетонні стовпи можна придбати без значної шкоди для бюджету;
 • Універсальність – такі стовпи можна обносити не тільки рабицей, а й іншими видами сітки;
 • Стійкість – всі опори армовані спеціальном дротом і можуть витримувати значні навантаження.

Технологія виробництва – вібролиття з гідротермальною обробкою – гарантує міцність виробів. Паркани, сконструйовані за допомогою стовпів з бетону, прекрасно захистять сади, городи, поля і дачі від вторгнень.

Бетонні виноградні стовпчики для шпалери

Використовують бетонні стовпи і для облаштування виноградників – таким чином, в’юнкі рослини отримують достатню кількість світла, не страждають від різких поривів вітру і сильних злив. Ряди опор, з натягнутим дротом між ними, уздовж виноградників називають шпалерами. Щоб рослина була міцна і добре плодоносила, вже до третього сезону їй знадобиться опора. У цій області застосування бетонних стовпів є найоптимальнішим рішенням.

Бетонні стовпчики для саду

Використання в якості кілків під плодові культури мінімізує можливість поломки гілок від погодних або інших чинників. Дає можливість механізації процесів збирання та догляду за садом, підвищує урожай. А також можна зменшити площу саду без зниження кількості зібраного врожаю.

Купити бетонні стовпчики для забору

Сьогодні можна придбати стовпи різних розмірів, не виходячи з дому. Вибираючи продавця, слід звернути увагу не тільки на асортимент пропозиції і ціни, а й на репутацію магазину. Ми пропонуємо придбати стовпи для рабиці за найкращою ціною на сайті «Своя Загорожа» (https://sv-zag.in.ua).

Серед переваг співпраці з нами:

 • прийнятна цінова політика
 • гарантія якості виробів (всі стовпчики відбираються вручну)
 • можливість отримати безкоштовну консультацію по будь-яких питань.

Телефонуйте і замовляйте стовпи для забору по телефону +380684204591

ЗАМОВИТИ КОМПОНЕНТИ

ЗАМОВИТИ КОМПОНЕНТИ МОЖНА ТУТ

АБО ЗВЯЖІТЬСЯ З НАМИ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ

СПІВПРАЦЮВАТИ З НАМИ ЛЕГКО ТА ПРИЄМНО!

ЗАЯВКА

Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

ВIДПРАВКА

Відправляємо узгоджені замовлення без передоплати

ОПЛАТА

Після отримання та перевірки продукції Ви оплачуєте замовлення