Бетонні стовпчики

Бетонні сповпчики служать основою будь-якої огорожі. Дуже важливо на цьому етапі підібрати найоптимальніший варіант, відповідний за ціною і якістю. Здійснюючи замовлення у нас, ви гарантовано отримуєте відмінну якість! Кожен стовпчик відбирається вручну!

НАДІЙНІСТЬ

Залізобетонні стовпчики стануть надійною опорою

ЯКІСТЬ ДСТУ

Всі стовпчики відлиті згідно ДЕРЖСТАНДАРТУ 25598-83, СРСР

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Якість стовпчика гарантує тривалий термін служби

БЕТОННI СТОВПЧИКИ

ПРО ПРОДУКТ

вологонепроникні
морозостійкі
довговічні
не кришаться, не ламаються
надійні

ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ СТОВПЧИК

ВIД 50 ГРН

ЗАМОВИТИ

Радянські бетонні стовпчики

Ми реалізуємо радянські стовпи, які служать відмінною альтернативою новим, а в більшості випадків найкращим варіантом, оскільки вони армовані чотирма прутами по 6 мм, а якість бетону М350 тих часів на порядок вище сучасного. Такі опори мають ряд переваг:

Так само можна відзначити перевагу таких стовпчиків перед дерев’яними кілками та металевими опорами – вони не гниють і не схильні до корозії. Широко застосовуються у всіх сферах фермерства, садівництва і домоведення.

Бетонні стовпчики для сітки Рабиці

Можна використовувати стовпи та сітку, що б захистити досить велику ділянку землі, сад, город за короткий час і при цьому не витрачати на це багато ресурсів. Такий паркан не затінює рослини, а в якості огорожі для тварин залишається хороша видимість.

Бетонні стовпчики для шпалери

Ряди опор, з натягнутим дротом між ними, вздовж виноградників називають шпалерами. Щоб рослина була міцною і добре плодоносила, вже до третього сезону їй знадобиться опора. У цій області застосування бетонних стовпчиків є самим оптимальним рішенням.

Бетонні стовпчики, як опори для забору

За рахунок своєї низької ціни це відмінні опори для багатьох видів огорожі. Вони довговічні і надійні, а при правильній установці в ґрунт така огорожа не просяде і не покоситься. Детальніше про встановлення бетонних стовпчиків читайте в статті. До того ж бетонні стовпчики не потрібно фарбувати, вони не потребують ремонту і витримують великі навантаження.

Бетонні стовпчики для саду

Використання в якості колів під плодові культури мінімізує можливість поломки гілок від погодних або інших факторів. Дає можливість механізації процесів прибирання та догляду за садом, підвищує врожай. А також можна зменшити площу саду без зниження кількості зібраного врожаю.

ЗАМОВИТИ КОМПОНЕНТИ

ЗАМОВИТИ КОМПОНЕНТИ МОЖНА ТУТ

АБО ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ

СПІВПРАЦЮВАТИ З НАМИ ЛЕГКО ТА ПРИЄМНО!

ЗАЯВКА

Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

ВIДПРАВКА

Відправляємо узгоджені замовлення без передоплати

ОПЛАТА

Після отримання та перевірки продукції Ви оплачуєте замовлення