Cтовпчики для винограду

Стовпчики для огорожі

Спорудити якісну опору для кущів винограду набагато простіше, якщо використовувати класичний бетонний профіль. Така споруда буде ефективно підтримувати лозу. Значно спростить процес збору врожаю. Бетонні стовпчики для винограду відмінно витримують навантаження великої ваги. Допомагають створити гарний виноградник без додатка надмірних зусиль. Серед переваг бетонних виноградних стовпів важливо назвати їх стійкість до корозійних процесів. Навіть при підвищеній вологості вони зберігають свою стійкість. Чого не можна сказати про металеві опори. Звичайно, є ще варіант використання дерев’яних конструкцій. Але вони коштують набагато дорожче і їх використання виправдане тільки за умови теплого клімату.

Чому варто вибирати бетонні стовпчики для винограду?

Виноград вимагає опори. Вже через 3 роки після посадки. В цей час рослина починає активно плодоносити, і набагато простіше за ним доглядати за наявності відповідної опори. Завдяки бетонним стовпчикам, забезпечується оптимальне провітрювання стебел. Сонячне світло потрапляє на всі частини рослини рівномірно. Це сприяє підвищенню якості врожаю. Опори з бетону допомагають кущам зміцніти, а обрізати виноград, в’юнкий по хорошим конструкцій, набагато легше. Більш того, значно спрощуються полив і розпушування грунту.

Бетонні стовпи для винограду відрізняються рядом незаперечних переваг. Вони довговічні, не страждають від перепадів температури і абсолютно не вимагають догляду. Крім того, важливо відзначити такі плюси стовпчиків з бетону:

• Простота монтажу;
• Доступна ціна;
• Надійність;
• Універсальність.

Варіантів використання бетонних стовпчиків багато. Їх можна застосовувати в якості огорожі земельної ділянки. Споруджувати огорожі по периметру пасовищ, ставити на кордонах городів. Але найбільш широко такі вироби використовують на сучасних виноградниках.

Установка стовпчиків для винограду

Стовпчики можна використовувати як на ділянках з великою площею, так і на невеликих виноградниках. Розміщують опори на початку і кінці ряду рослин. Закапувати стовпчики потрібно на глибину 60 см. Для установки проміжних стовпів оптимальна глибина 40 – 45 см. Між стовпами натягується дріт. Досвідчені рослинники рекомендують використовувати оцинкований дріт, який набагато довговічніший, ніж алюмінієвий. Спочатку дріт кріплять до основних стовпів, і тільки після цього – до проміжних.

У багатьох випадках між стовпами натягують сітку-рабицю.

Де купити стовпчики для винограду?

Придбати стовпчики для винограду сьогодні можна без будь-яких проблем. Але ми рекомендуємо купувати у перевірених продавців, які можуть гарантувати якість і надійність виробів.

На нашому сайті «Своя загорожа» https://sv-zag.in.ua представлені опори, виконані з урахуванням тривалої експлуатації. У нас можна купити виноградні стовпчики б/в, міцність яких перевірена часом. Найчастіше колишні у вживанні стовпи набагато надійніше нових, які відрізняються більш високою вартістю. Замовлення можна оформити онлайн, або по телефону. У нас представлені опори в прийнятному ціновому діапазоні. Крім того, наші фахівці безкоштовно проконсультують клієнтів щодо особливостей монтажу.

ЗАМОВИТИ

Для змовлення або консультації зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом або заповніть форму нижче!    Call Now Button