fbpx

Як натягнути дріт між стовпами огорожі з сітки рабиці

бетонні стовпчики для сітки рабиці

Натяжка дроту на паркані з сітки рабиці необхідна, щоб усунути провисання самої сітки. Дріт натягується дуже жорстко, і сітка не буде провисати, це дозволить використовувати сітку в якості живої огорожі. На ній можуть рости ліани та інші виткі рослини, які створюють навантаження на сітку.
Після установки бетонних стовпів по периметру, проводиться натяжка дроту. Дріт краще брати жорсткий, пропарений, оцинкований діаметром не менше 2,5 мм. Для забору висотою до 1,5 м можна натягнути один дріт зверху. Для забору вище 1,5 м краще зробити дві натяжки: зверху і знизу. Якщо паркан із сітки рабиці вище 2 м, то розумно буде натягнути три.

Способи натяжки дроту

Є кілька способів натяжки. Найпростіший – це зробити на кінці дроту петлю за допомогою плоскогубців і накинути її на перший стовпчик. Після цього розмотайте дріт натягуючи від стовпа до стовпа, роблячи петлю навколо кожного другого-третього стовпчика і так до останнього. Сильно натягнути дріт руками не вийде. Використовуйте металевий прут для того, щоб зробити скрутку і підтягнути всі прольоти.

проволока, петля, бетонный столб
Суть другого способу у використанні спеціальних хомутів з натяжителями для дроту. Пропускаючи дріт через такий пристрій, надлишок накручується на барабан за допомогою ключа.

натянуть проволоку хомут
Ще один спосіб – використовувати талрепи. Спеціальні гаки з зажимами і стяжками. Навколо стовпчика накручується дріт і ставиться талреп. Посередині він має різьблення за допомогою, якого натягується дріт.

талреп, натяжка проволоки
Після натяжки дроту можна починати монтаж сітки рабиці, прив’язуючи її до стовпчиків за допомогою в’язального дроту. Фіксуйте сітку на стовпах в трьох місцях, так само за допомогою в’язального дроту.

ЗАМОВИТИ

Для змовлення або консультації зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом або заповніть форму нижче!    Call Now Button